Tento obsah si vyžaduje Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Nové telefónne číslo / priama linka do baru 

0901 784 251

------------------Flavor nights 2002 - Dnešok, 3.9.2002

Flavor nights v Country Clube SHERIFF

V piatok 30.augusta 2002 sme prijali pozvanie i na návštevu do doby dávno minulej, keď, ako sme si prečítali v Country Clube SHERIFF, hrdinské činy boli na dennom poriadku, slová pištoľníkov sa šírili prériou od jedného táborového ohňa k druhému, a keď sa najprv strieľalo a až potom vysvetľovalo.

Noc plná chutí, jedál, nápojov, zábavy a hudby čakala v piatkový večer na návštevníkov Country Clubu SHERIFF v Tovarníkoch. Aby sme boli konkrétnejší, o hudobnú kulisu sa staral ústny harmonikár Boboš s kapelou The Frozen Dozen. Pri biliardovej exhibícii majstra Haviera by ste určite zapochybovali o svojich znalostiachz fyziky a barmanská šou bola nielen výbornou "podívanou", ale zároveň inšpiráciou k vytvoreniu originálneho nápoja. Jediným platidlom sa stal žetón zo stolových hier, ktorý ste mohli vymeniť za chutný mixovaný nápoj alebo šťavnatý steak. Avšak to nebolo ani zďaleka všetko! V provizórnej kováčskej dielni ste si mohli vyrobiť za asistencie skúsených kováčov podkovu alebo puzdro na zapaľovač z pravej kože, samozrejme, s vlastnoručne vyrazeným motívom.

Jeansy, klobúk, čižmy s ostrohami a opasok s prackou - bez tohto vybavenia sa správny kovboj nehne ani na krok. Pokiaľ však nič z toho vo svojom šatníku nemáte, nevadí. Stačí, ak ste si zamilovali country štýl a na akciách ako Country slávnosti či Flavor nights sa určite vždy dobre zabavíte. Tak dovidenia nabudúce...

Miriam Martišková - týždenník Dnešok, 3.9.2002