Tento obsah si vyžaduje Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Nové telefónne číslo / priama linka do baru 

0901 784 251

------------------SHERIFFPARÁDA 2002 - Dnešok, 18.6.2002

Všade dobre, na SHERIFFPARÁDE najlepšie

Kovbojské klobúky, kožené vesty, rifle a šerifské hviezdy mali na sebe niektorí návštevníci, ktorí prišli na SHERIFFPARÁDU do Country Clubu SHERIFF do Tovarník v sobotu 15.júna 2002.

Krásne slnečné počasie vylákalo veľký počet zvedavcov, pre ktorých si v country clube prichystali bohatý program. V tieni stromov nádherného tovarníckeho parku bolo pripravené posedenie. Vôňa opekaných klobás, živánskej a iných podobných dobrôt, pripravovaných priamo pred očami oddychu si užívajúcich návštevníkov, príjemne pokúšala chuťové bunky.

Hudba, tanec, súťaže
Celú akciu moderoval Eugen z Hit FM rádia z Partizánskeho. Jeho hovorené slovo sa striedalo s pesničkami v štýle country, ktoré interpretovala skupina Ascalona. Tanečný parket razom ožil, keď naň vkročila tanečná country skupina Maryland z Trenčína. Bolo vidieť, že country štýl majú mladí tanečníci v krvi. Zvládli všetko - od jednoduchých tancov cez klasické westernové, moderné country tance až po clogging (americký step v špeciálnych topánkach), za ktoré získali na rôznych festivaloch na Slovensku i v Čechách už niekoľko ocenení. Veľkým potleskom boli odmenení i v Tovarníkoch.

O slovo sa prihlásili aj súťaže, ktoré boli spestrením celého popoludnia. Najskôr si zmerali sily v hádzaní loptičky do plechovíc deti a potom prišiel rad na dospelákov. Pitie piva na čas, súťaž v držaní krígla, pribíjanie klincov do dreva kladivom (tenším koncom) či streľba z perkusií do srdcového stredu karty potrápili nejedného sebavedomého borca.

Mokré prekvapenie
Povzbudzovanie súťažiacich sa striedalo s potleskom a smiechom baviacich sa divákov. Atmosféru divokého západu okrem streľby z perkusií navodzoval i pleskot biča a kone, na ktorých si mali možnosť deťúrence zajazdiť v sprievode kovboja. Najmenší mohli absolvovať cestu vo vláčiku s názvom Pacifik, ktorý krúžil v areáli parku špeciálne pre túto príležitosť.

Okrem Ascalony a Marylandu prišli do Tovarník predviesť svoju lásku ku country aj českí Zelenáči s Mirkom Hoffmannom. Vzácna návšteva hrala piesne, ktoré priam zvádzali roztočiť to na pripravenom tanečnom parkete, ale to mali za úlohu "ženské" zo skupiny Schovanky, pretože práve pod ich taktovkou sa mal niesť večerný country bál u SHERIFFA. Lenže to až po divácky asi najatraktívnejšej súťaži, ktorá bola zlatým klincom dňa, pomaly sa schyľujúceho k večeru. Veru nebolo toho, kto by ju nechcel vidieť na vlastné oči. Na SHERIFFPARÁDE sa totiž pre potešenie pánov volila Miss mokré tričko. Sedem odvážnych žien sa v tenkom tričku nechalo oblievať vodou od dvoch veľmi ochotných dobrovoľníkov a publikum potleskom určilo, ktorá sa stane víťazkou. Monikine mokré, a teda i priesvitné tričko sa páčilo najviac a za odvahu si odniesla poukaz na nákup zlatého šperku v hodnote 2000 Sk.

Koniec dobrý, všetko dobré
Country Club SHERIFF v Tovarníkoch opäť presvedčil širokú verejnosť, že kde je hudba, tanec a zábava, nemôže chýbať smiech a dobrá nálada tých, ktorí si to všetko prišli osobne do príjemného prostredia tovarníckeho parku vychutnať. Že ste si to nechali ujsť a teraz banujete? Asi budeme zlí, ale - máte za čím!

Miriam Martišková - týždenník Dnešok, 28.6.2002